ریکوردر OLYMPUS LS-14

ریکوردر OLYMPUS LS-14

مد هوشمند : بهینه سازی در ضبط

LS-14 نگاهی به گذشته دارند – این مدل ها دارای چرخنده تنظیم بر روی خود هستند که اجازه می دهد در یک لحظه مدهای ضبط و نواگر را انتخاب کنید : هوشمند ، کارکرد دستی و سریع . این مدل ها در مد هوشمند ضبط را در شرایط ایده آل قرار می دهند و سبب ضبط صدا در حد استاندارد های استودیویی می گردند.

میکروفون های کوتاه و تقویت کننده ها (امپلی فایر) : افزایش در کیفیت صدا

مدل LS-14 بدون زحمت صدا را با کیفیت برتر از سی دی به صورت PCM ضبط می کند. صدا و جریان برق سیستم به طور مجزا کار می کند و از طریق افت صدا را به کمترین حد می رساند و در عین حال فیلترهای قابل تعویض کوتا ۱۰۰ هرتز تا ۳۰۰ هرتز سبب کاهش نویز ناخواسته پس زمینه در زمان ضبط می شود.

مترونوم و تیونر : با ضرب صحیح پیش روید

مدل LS-14 دارای مترونوم و تیونر داخلی هستند. مترونوم همه چیز را تنظیم می کند: تیونر در منوی خود تمامی ضرب ها را تنظیم نگه می دارد. مترونوم شامل دامنه وسیع تنظیمات است که عبارتند از تنظیم شماره معکوس (Tempo) و Countdown ، مدل ریتم صدا و میزان است. از طرف دیگر تیونر سازها را کوک می کند. چهار مدل مختلف فرکانس را تنظیم می کند تا با تمامی گام های موسیقی هماهنگ باشد یا حتی به آسانی گیتارباس را کوک کنید.

ضبط Overdub : قطعه های صوتی خود را فوق العاده کنید

ضبط Overdub معمولا فقط در استودیوهای ضبط می شود ، این شاخصه ای است که هر موسیفی دانی مشتاق داشتن آن می باشد. این شاخصه شما را قادر می سازد تا هنگام مانیتور کردن قطعه اصلی قطعه دیگری به آن بیافزایید. برای لذت شخصی شما حتی می توانید از منابعی مثل سی دی های موسیقی برای خلق اثری خاص با تلفیق چند قطعه موسیقی دان های مختلف با هم ایجاد کنید. ضبط Overdub همچنین برای اضافه کردن افکت های موسیقی مثل ترافیک صدای شهر یا صدای آواز پرندگان برای ایجاد یک قطعه موسیقی خالص و مستقل می باشد.

صدای بدون نقص : وفاداری کامل میکروفون ها به جریان های تقویت کننده

ضبط پیشرفته و آسان : حلقه تنظیم مد ، مدهای دستی و سریع

ضبط پیشرفته و آسان : سیستم اصلاح