ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DM-650

ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DM-650

مشخصات کلی از ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DM-650

شاخصه های اصلی

ضبط PCM با سه میکروفون:

(ضبط صدا با کیفیت بالا)

با اندازه کوچک مدل های DM-670 و DM-65 با سه میکروفون ضبط عالی را تضمین می کند. وقتی که میکروفون مرکزی روشن است فرکانس ها را از ۲۰هرتز تا ۲۰ کیلو هرتز دریافت میکند که این برای جذب صداهای با دامنه کوتاه میشود. فرمت PCM با فرکانس ۴۸ کیلو هرتز به آسانی از کیفیت CD پیشی میگیرد. ممکن است این میزان کیفیت از نیاز شما در کار و خبرنگاری فراتر باشد ولی برای سرگرمی و تمرین های موزیک بسیار ایده آل است.

تعیین دستی ضبط صدا:

(هر ضبط را بهترین اثر کنید)

با تنظیم مناسب ضبط صدا شما قادر به ضبط صدا با بیشترین دامنه های دینامیکی هستید. تنظیم سطح ضبط به طور دستی به شما توانایی کنترل شاخصه های محدودتر را از جمله نگه داشتن صدا در یک حد بخصوص و شاخصه کمپرسور که دامنه دینامیکی را کمپورس می کند می دهد.سطح کنترل مناسب به کمک چراغ های صفحه نمایش ماکسیمم و سطح سنج صدا روی ال سی دی انجام میشود.

شاخصه های ضبط

صدای ارتقا یافته:

(کیفیت ضبط فوق العاده از آن شماست)

با میکروفون ی مستقیم و حساس این دستگاه ها با کدک و لفسون و تکنولوژی مهندسی جریان آنالوگ ارتقا یافته که عاملی است برای ضبط صدا به صورت واضح تر و با کیفیتی بهتر.

ضبط صدای دقیق:

(میکروفون زوم دار)

با جدیدترین تکنولوژی کنترل کیفیت میکروفون ها قادرند در شرایط پرصدای محیطی ضبط خود را انجام دهند برای مثال ضبط در نشست های کاری یا کنفرانس های خبری ویا ضبط را در شرایط مناسب قرار می دهد.صدایی که قصد زوم کردن روی آن را دارید در حالت ایده آل قرار گیرد.

شاخص باز پخش صدا

کنترل بیشتر:

(باز پخش در حالت های SKIP/REVERSE SKIP)

این دو مد برای پریدن و جلو و عقب بردن فایل صوتی در باز پخش کاربرد دارند.

انعطاف بالا:

(باز پخش سریع و آهسته )

برای راحتی بیشتر و انعطاف بالا سرعت باز پخش می تواند در دامنه ۰٫۵ تا ۳ بدون توجه به سرعت باز پخش در صدا ثابت و طبیعی نگه می دارد.رکوردر شخصی و حرفه ای OLYMPUS DM-650

شاخصه های دیگر

استفاده آسان:

(دکمه های خش دست)

برای آنکه دکمه ها به راحتی از طریق لمس قابل تشخیص باشند هرکدام سطح مجزایی دارند برای مثال دکمه ضبط صدا مقعر است و دکمه توقف ضبط محدب,دکمه پاک کردن فایل ها به طور کامل مسطح است که به این طریق احتمال اشتباه به صفر می رسد.

خلاقیت بالا:

(تقسیم فایل ها و پاک کردن بخشی)

این دو کارکرد به شما اجازه می دهد تا به راحتی فایل ها را تقسیم کرده و هر قسمت را که می خواهید پاک کنید.