ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DP-311

ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DP-311

رکمشخصات کلی از ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS DP-311

شاخصه های اصلی

چرخنده انتخاب مد:

(براساس نیاز خود تنظیم کنید)

مدل DP-311 هر ضبط را ساده و آسان برای استفاده همگان قرار می دهد که به علت دکمه های درشت و در دسترس و مدهای مختلف برای شرایط گوناگون می باشد.تنها کافی است چرخنده انتخاب مد را چرخانده و مد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

حافظه داخلی و شکاف کارت حافظه SD:

(به آسانی ذخیره کنید)

در دو مدل DP-311/211 حافظه داخلی ۲ گیگابایت وتا ۱۶۶ ساعت را پشتیبانی می کند.مدل DP-311 همچنین دارای شکاف حافظه SD می باشد که این امر سبب کمک به ضبط فایل ها بر روی کارت SD می شود.این کارت ها نه تنها فایل های زیادی را ذخیره می کند بلکه انتقال آنها را به کامپیوتر به سرعت انجام می دهند.

شاخصه های ضبط

ضبط با کیفیت:

(میکروفون فوق العاده)

مدل DP-311 با میکروفون های پهن خود کیفیت فوق العاده را به ارمغان آورده و صداهای ناخواسته را حذف می کند.علاوه بر آن این دستگاه قادر به استفاده از میکروفون خارجی برای ضبط از طریق تلفن می باشد.

شاخصه های بازپخش

شنود نوین:

(باندهای پر قدرت)

هر زمان که می خواهید فایل های خود را پخش کنید.با قدرت بالاتر از ۲۰۰ مگاهرتز این توانایی همچنین برای تبادل اطلاعات با یک گروه از طریق پخش با باندها کاربرد دارد.

شاخصه های دیگر

یافتن راحت فایل ها:

(جستجو از طریق تقدم)

سری های DP شما را قادر می سازند تا از طریق جستجو زمان در تقویم,فایل مورد نظر خود را بیابید.

دید عالی:

(صفحه نمایش  LCD بزرگ)

اطلاعات در کارکتورهای بزرگ روی LCD 14/2 اینچی نمایش داده می شود. به این ترتیب هر فرد قادر به خواندن فایل ها و ضبط صدا با این دستگاه ها است. دکمه های بزرگ و ساده کنترل و کار با این دستگاه ها را آسان می کند.

سازماندهی آسان:

(پایه درونی)

در پشت سری DP-311 یک پایه کارآمد طراحی شده تا ضبط صدا را بر روی میز آسان کند. این پایه سبب حذف صداهای ناخواسته خش خش و هوا که بر اثر قرار گرفتن روی میز است می شود.

نت برداری آسان:

(یادداشت صوتی)

مدل DP-311 دارای منوی (یادداشت صوتی) یا VOICEWMEMO است که به شما اجازه می دهد در تاریخ مشخص فایل صوتی را در نظر گرفته و ضبط خود را انجام دهید و از طریق انتخاب علامت مثلثی روی تقویم باز پخش را انجام دهید.