ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-731

ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-731

شخصات کلی از ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-731

شاخصه های اصلی

مد آسان:

(از سادگی لذت ببرید)

با دو مد نمایش مختلف حتی تازه کاران کار کردن با مدل های VN  را آسان می دانند.مد آسان SIMPLE MODE فقط اطلاعات مهم با فونت بزرگ نشان داده می شوند و محدود به نمایش منوهای پرکاربرد است.با انتخاب منوی عادی NORMAL MODE تمامی مدها باز می شوند و قادر خواهید بود از تمامی آنها استفاده کنید. این مد برای کاربران حرفه ای تر در نظر گرفته شده است.

میکروفون های بدون نویز:

(هر صدایی را ضبط کنید)

گیرنده بزرگ صدا,صدا را از همه جهت ها ضبط می کند با کمک توانایی نویزگیر خود صدا های ناخواسته وخش خش و صدای نفس ها را کاسته و برکیفیت صداهای ضبط شده می افزاید.

وضوح صدا را بیشتر کنید:

(هر صدایی را ضبط کنید)

در پشت مدل های VN-732PC,VN-733PC,VN-731PC یک پایه کار آمد طراحی شده است. این پایه علاوه بر آسانی بیشتر در ضبط روی میز کار سبب افزایش کیفیت در ضبط صدا و کاهش صداهای جانبی در ضبط می شود علاوه بر آن این پایه یک نوع محافظ برای پورت USB وشکاف حافظه است.

انتخاب موقعیت:

(تنظیمات بهینه)

با انتخاب مناسب در این مد خطاهای هحتمالی در ضبط ازبین می رود. مدل VN-731PC این تنظیمات را به طور خودکار انجام می دهند.دو مد اضافی ضبط از تلفن ودو نسخه ایی DUPLICATION که با لوازم جانبی ساده قابل استفاده است ایده آل برای ضبط از تلفن و ضبط از نوار کاست های آنالوگ هستند.

شاخصه های اصلی

صدای بیشتر:

(فیلترهای کوتاه)

فیلترهای کوتاه در مدل VN-733PC/732PC/731PC نویزهایی با فرکانس پایین مانند تهویه مطبوع و پروژکتورها و باد در محیط آزاد را حذف میکند.

شاخصه های باز پخش

(بالانس کننده صدا)

بالانس کننده صدا برای ضبط صدا در فضاهی مختلف مانند جلسات است.این کارکرد صداهای نرم تر بلندتر و صداهای بیش از حد بلد را نرم تر می کنند که این امر سبب بدون نقص شدن پخش صدا میشود.

 

شاخصه های دیگر

ضبط طولانی:

(مصرف باطری بسیار کم)

با کاهش مصرف باطری و افزایش عمر باطری بین۸۶ تا ۱۰۰ ساعت سری های دیجیتال VN بیشتر از هر زمان راحتی را در نظر دارد.