ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-732

ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-732

خصات کلی از ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS VN-732

شاخصه های اصلی

مد آسان:

(از سادگی لذت ببرید)

با دو مد نمایش مختلف حتی تازه کاران کار کردن با مدل های VN  را آسان می دانند.مد آسان SIMPLE MODE فقط اطلاعات مهم با فونت بزرگ نشان داده می شوند و محدود به نمایش منوهای پرکاربرد است.با انتخاب منوی عادی NORMAL MODE تمامی مدها باز می شوند و قادر خواهید بود از تمامی آنها استفاده کنید. این مد برای کاربران حرفه ای تر در نظر گرفته شده است.

میکروفون های بدون نویز:

(هر صدایی را ضبط کنید)

گیرنده بزرگ صدا,صدا را از همه جهت ها ضبط می کند با کمک توانایی نویزگیر خود صدا های ناخواسته وخش خش و صدای نفس ها را کاسته و برکیفیت صداهای ضبط شده می افزاید.

وضوح صدا را بیشتر کنید:

(هر صدایی را ضبط کنید)

در پشت مدل های VN-732PC,VN-733PC,VN-731PC یک پایه کار آمد طراحی شده است. این پایه علاوه بر آسانی بیشتر در ضبط روی میز کار سبب افزایش کیفیت در ضبط صدا و کاهش صداهای جانبی در ضبط می شود علاوه بر آن این پایه یک نوع محافظ برای پورت USB وشکاف حافظه است.

شاخصه های اصلی

صدای بیشتر:

(فیلترهای کوتاه)

فیلترهای کوتاه در مدل VN-733PC/732PC/731PC نویزهایی با فرکانس پایین مانند تهویه مطبوع و پروژکتورها و باد در محیط آزاد را حذف میکند.

شاخصه های باز پخش

(بالانس کننده صدا)

بالانس کننده صدا برای ضبط صدا در فضاهی مختلف مانند جلسات است.این کارکرد صداهای نرم تر بلندتر و صداهای بیش از حد بلد را نرم تر می کنند که این امر سبب بدون نقص شدن پخش صدا میشود.

صدای شفاف:

(برطرف کننده نویز)

برطرف کننده نویز در مدل های VN-733PC/VN-7700 به اوج خود رسیده است این دستگاه ها نویزهای ناخواسته در فضا را اصلاح کرده و صدا را پاک و بدون نویز ضبط و پخش می کند.

شاخصه های دیگر

پیدا کردن سریع فایل ها:

(جستجو براساس تقویم)

هر فایل ضبط شده به طور خودکار با تاریخ خاص خود علامت گذاری می شود.در فرمت تقویم نشان داده شده تا به شما به راحتی فایل خود ا از طریق انتخاب تاریخ پیدا کنید.در مدل های VN-733PC/732PC یک دکمه مخصوص برای انتخاب تاریخ قرار گرفته است تا به سرعت هر چه تمام تر فایل ها را براساس تاریخ پیدا کنید.

ضبط طولانی:

(مصرف باطری بسیار کم)

با کاهش مصرف باطری و افزایش عمر باطری بین۸۶ تا ۱۰۰ ساعت سری های دیجیتال VN بیشتر از هر زمان راحتی را در نظر دارد.

منبع برق با پورت USB :

حتی بدون باطری مدل VN-733PC می تواند از طریق کابل AC و از طریق پورت USB شارژ بماند, بدین معنا می تواند طولانی ترین جلسات را بدون نگرانی از تمام شدن باطری ضبط کنید.

انعطاف کامل:

(کابل USB قابل حمل)

مدل های VN-733PC/VN-732PC به همراه یک کابل USB قابل حمل عرضه می شوند.