ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS WS-832

ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS WS-832

ررمشخصاتکلی از ضبط صوت های شخصی و حرفه ای OLYMPUS WS-832

شاخصه های اصلی

میکروفون های استریو داخلی:

(از کیفیت استریو لذت ببری)

سر ی های WS  مجهز به دو میکروفون استریو بدون نویز است که با زاویه ۹۰ درجه قرار گرفته اند.جهت و فاصله متکلم به دقت در نظر گرفته می شود.

مد رونویسی (TRANSCRIPTION):

(اطلاعات را به آسانی ذخیره کنید)

یکی از مدهای کاربردی باز پخش یعنی مد رونویسی به شما اجازه میدهد در حال باز پخش رونویسی کنید. وقتی دستگاه را روی مد رونویسی تنظیم کنید سری های WS به طور اتوماتیک تنظیمات گوناگون را در نظر می گیرد تا شما روی رونویسی خود تمرکز کنید. در مدل های WS-833 و WS-832 این مد با بازپخش کار می کند.

پورت اتصالUSB جمع شونده:

(ذخیره آسان اطلاعات )

اطلاعات رابه آسانی ذخیره میکند وبه شما اجازه میدهد تا فایل ها را بدون نیاز به کابل همانند یک فلش انتقال دهید. پورتUSB در مدل هایWS-833 و WS-832 یک سیستم شارژ باطری داخلی دارند.

جا به جایی آسان:

(هرجا میخواهید بروید)

سبک,فشده وقابل جابجایی سری های WS یک وسیله ضروری برای کار و زندگی روزمره هستند.برای نشست ها و یا کنفرانس ها و یا آموزش زبان خارجی این وسیله ها به اندازه کافی کوچک تا با شما در هر کجا همراه باشند.

شاخصه های ضبط

ضبط دقیق:

(میکروفون زوم دار)

باجدیدترین تکنولوژی با انتخاب میکروفون هدایتی شما میتواند ضبط خود را در محیط پر سروصدا مثل جلسه کاری یا ضبط از راه دور به راحتی انجام دهید. مد زوم میکروفون به طور خودکار سطح ضبط را دذ بهترین شرایط قرار می دهد.

صداهای بیشتر:

(فیلترهای کوتاه)

این فیلترها به خوبی صداهای متفرقه رااز جمله تهویه مطبوع و پروژکتورها و باد را برای ضبط بهتر حذف میکند.

صدای باکیفیت سی دی

(ضبط با فرمت PCM)

مدل های WS-833 و WS-832 از ضبط با فرمت PCMپشتیبانی میکند.

شاخص های باز پخش

شفافیت در صدا:

(بالانس صدا و فیلتر صدا)

کارکرد بالانس صدا در مدل WS-833 و WS-832 صداهای نرم تر را بلندتر کرده و صداهای بیش از حد بلند را نرم میکند تا در بازپخش بهتر شود.فیلتر صدا,صداها با دامنه های بالا و پایین را اصلاح میکند.

رونویسی موثر:

(عملکرد باز پخش صدا)

با استفاده از کارکرد VOICE PLAY BACK در مدل های WS-833 و WS-832 شما قادر خواهید بود تا از قسمت های بی صدا عبور کرده و قسمت های با صدا را پخش کند و از این طریق به طور موثر قسمت های مختلف قطعه ضبط شده را باز نویسی کنید.

یادگیری آسان زبان:

(سایه کلامSPEECH SHADOWING)

سایه کلام یک راه کار آمد برای یادگیری زبان خارجی است این کارکرد بلافاصله بعد از پخش صدا مجددا جمله را تکرار می کند.جمله به طور اتوماتیک با سطح صدای پایین تر از پخش اولیه تکرار می شود.

شاخصه تغییر صدا:

(تغییر دهنده صدا)

این شاخصه در مدل های WS-833/832 به شما اجازه می دهد دتا اوج صدای خود را تغییر و یا حتی می توانید به آسانی با تغییر صدای خود سرگرم شوید.

شاخصه های دیگر

جستجوگر سریع:

(جستجوی تقویم)

هر ضبط بایک تاریخ مشخص ضبط می شود و سپس در فرمت تقویم نشان داده می شوند تا به آسانی قابل یافتن باشد.