معرفی دستگاه های هواساز و تصفیه هوا فلوز

معرفی دستگاه های هواساز و تصفیه هوا فلوز

تصفیه کننده هوا چیست؟
تصفیه کننده هوا یک ماشین طراحی شده برای کاهش آلایندهها و ذرات هوای داخلی است.

چرا هوا نیازمند تصفیه است؟
مطالعات نشان می دهد که هوا در محیط داخلی می تواند تا ۵ برابر آلوده تر از فضای باز باشد، بسیاری از مردم تا ۹۰% وقت خود را در فضای بسته منزل و محل کار می گذرانند از این رو کیفیت هوا در محیط داخلی بسیار مهم است.

تصفیه کننده های هوا چه چیزهایی را حذف می نمایند؟
عوامل بسیاری موجب کیفیت پائین هوای داخل ساختمان می گردد، برخی از شایع ترین آلاینده ها عبارتند از: قارچها – گرد و غبار – مواد شیمیایی (ترکیبات آلی فرار) – گردهها – میکروب ها و ویروسها، این عوامل بسیاری از آلرژی ها و بیماریهای را ایجاد می کنند.

سیستم تصفیه ۴ مرحله ای Fellowes

۱- فیلتر کربن
فیلتر کربن بو و بخارات شیمیایی (ترکیبات آلی فرار) را برطرف نموده و ذرات بزرگ موجود در هوا را جذب می نماید.

۲- فیلتر HEPA
فیلتر HEPA حدود ۹۹٫۹۷% ذرات و ناخالصی های کوچک ۰٫۳ میکرونی از جمله قارچ، میکروب ها، ویروس ها، گرده ها، بخارات شیمیایی (ترکیبات آلی فرار)، گرد و غبار، و بیشتر میکروب های موجود در هوا و حساسیت زاها را به دام می اندازد.

۳- برخورد ضد میکروبی AeraSafe
برخورد ضد میکروبی AeraSafe از رشد بوی نامطبوع باکتریها، کپک ها و قارچ بر روی فیلتر HEPA جلوگیری می نماید.

۴- فناوری PlasmaTrue
فناوری PlasmaTrue یک میدان یونیزه برای کمک به حذف ایمن آلاینده های موجود در هوا ایجاد می کند.

تعویض آسان فیلترها
به راحتی شما می توانید به صورت کشویی فیلتر را تعویض کنید.

به منظور اطمینان از سالم ماندن دستگاه تصفیه هوای خود و به منظور حفظ عملکرد مطلوب دستگاه، فیلتر کربن حدود هر ۳ ماه و فیلتر HEPA تقریبا هر ۱۲ ماه باید تعویض گردد.

چرا Fellowes را انتخاب کنید؟
دستگاه تصفیه هوا Fellowes AeraMax ترکیبی از موثرترین روش های تصفیه و تمیز کردن در یک فرآیند ۴ مرحله ای تصفیه برای حذف ۹۹٫۹۷% از آلاینده های موجود در هوا و ذراتی با اندازه ۰٫۳ میکرون استفاده می نماید. این سطح عملکرد برای کلیه محیط های داخل ساختمان، راه حل کاملی برای ایجاد هوای پاک است.

هوای تصفیه شده چه مزایایی دارد؟
در دنیا آلرژی و بیماریهای تنفسی موجب نگرانیهای روز افزون شده است. آلرژی و کیفیت هوای داخل ساختمان می تواند به شدت سلامت خانواده و رفاه آنان را تحت تاثیر قرار دهد. استفاده از دستگاه تصفیه هوا Fellowes می تواند تعداد ذرات مضر موجود در هوا را کاهش دهد.